mIRC, mIRC indir, Türkçe Mirc, Bedava Mirc, Kameralı Mirc, Kelebek Mirc, Geveze Mirc, Papatya Mirc Script Merkezindesiniz.
Mircara ekibi olarak sizere :
Mass Gline (Herkeze Gline!) Anlatalım
Sunucunuzda aynı anda bir çok nicke gline atmak istiyorsunuz? Aliaslar vb. şeyler sizi yormuş olmalı. GothGirl denen bir coder arkadaşımız sizleri bu zahmetten kurtarmak için bir mass gline kodu yapmış bile.

Mass mIRC’de herkes manasına gelmektedir, bundan dolayı fazla açıklamaya gerek yok fakat özelliklerini anlatmakta fayda var;
mIRC’inize kodu tanıttıktan sonra Kanalda “Mass Gline” diye bir buton göreceksiniz bunun içerisindeki “Settings” butonu ayarlar butonudur. Buna bastığınızda iki tane kutucuk çıkacak birincisinde “10″ yazıyor olmalı bu kaç saatte bir listedeki nickleri cezalandıracağını belirler, aşşağısındaki bütük kutu ise sebep olarak ne yazıcağını belirler. Bu ayarları yaptıktan sonra Nick Listesinde bir nick seçip sağ tuşla tıklayıp listeye ekleyeceksiniz, eklenen nick siz bilgisayar başında yok iken bile belirlediğiniz saatte sürekli atılmayı deneyecektir.

indirmek için indir.