mIRC, mIRC indir, Türkçe Mirc, Bedava Mirc, Kameralı Mirc, Kelebek Mirc, Geveze Mirc, Papatya Mirc Script Merkezindesiniz.
Mircara ekibi olarak sizere :
bir çok sunucu sahibinin ve yöneticisinin sorunu olan TOR artık sorun değil, bildiğimiz üzere bazı arkadaşlar küfür etmekten haz duyuyor, eh tabi yöneticiler kendisini atınca sürekli modeme reset atmak zor geldiğinden TOR denen bu illeti kullanarak 3 sn içerisinde tekrardan sunucuya giriyor ama artık giremiyecek!

Bu tor koruması sayesinde TOR saldırıları tarih olacak!

Özellikleri;

/tor komutlar = Komut bilgilerini gösterir.
/tor oto-guncelle = TOR Listesini Her 5 Saatte Bir Günceller (Scriptinizi Kapatıp Açarsanız Tekrar Bu Komutu Girmelisiniz)
/tor guncelle = TOR Listesini Günceller ve bütün TOR IP’lerine Gline Ekler.
/tor yasakla = En son indirilen IP adresindeki bütün IP’lere Gline Ekler.
/tor yasakla-hizli = En son indirilen IP adresindeki bütün IP’lere Gline Ekler. (Bu işlem hızlı gline atar, fakat bilgisayarınızda donma yaratabilir, ÖNERİLMEZ)
/tor hakkinda = Yapımcı ve Kod Hakkında Kısa Bilgilendirme.
/tor destek = Destek Hakkında Kısa Bilgilendirme

Ortalama 1500 – 5000 arası IP’yi kayıt eder IP fazlalığından dolayı hepsine tek tek G-Line atmak uzun zaman alabilir. Örneğin 1500 IP için ortalama 25 dk. zaman gereklidir bu zaman aralığında kesinlikle scriptinizi kapatmamalısınız size kaç dakika süreceğini addon göstericektir. Bu koruma ortalama %99 payında etkilidir, kullanıcılara kesinlikle zarar vermez.

Çalıştırmak için kodu mIRC’inize tanıttıktan sonra /tor komutlar yazınız.