Ordu’nun Fatsa ilçesinde, evinin yakınında bulunan bir harmanda yere düşen ve 112 ekiplerinin uzun süre kalp masajı yaptığı şahıs hastaneye götürülmesine rağmen kurtarılamadı.

Ordu‘nun Fatsa ilçesinde, evinin yakınında bulunan bir harmanda yere düşen ve 112 ekiplerinin uzun süre kalp masajı yaptığı şahıs hastaneye götürülmesine rağmen kurtarılamadı.

Ali Sevicer, evlerinin yakınındaki harmanda annesinin yanında yere yığıldı. Uzun süre bağırarak yardım isteyen anne Nimet Sevincer’in çığlıklarını duyan bir polis memuru durumu 112 ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen 112 ekipleri üzeri örtülmüş ve çenesi bağlanmış Ali Sevincer’e kalp masajı ile müdahale etti. Yaklaşık yarım saat süren müdahalenin ardından nabız alınması sonucu Ali Sevincer 112 ambulansı ile hastaneye kaldırıldı ancak yolda son nefesini verdi. Ali Sevincer’in hiç evlenmediği ve annesi ile birlikte yaşadığı öğrenildi. Ali Sevincer’in teyzesi Meryem A., “Ali kendi halinde yaşayan biriydi. Her gün bu harmanda gezerdi, bazen de hayvan otlatırdı. Bugün de annesinin yanında düşüp kalmış. Hiçbir rahatsızlığı yoktu” dedi. – Ordu