Bilgisayar üzerinden televizyon izlemenin en kolay ve hızlı yolunu arıyorsanız, Türkçe kullanımlı Bvt Live Tv ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Birkaç yıl önce hayli kullanışsız ve kalitesiz seviyede olan online TV, süreç içerisinde gerçekten keyif verecek ve pratik bir çözüm haline geldi. Bunun son örneği de Bvt Live TV 3.0.

İlk sürümü 2005 yılında çıkan BVT Live TV, bilgisayarınızda istediğiniz televizyon kanallarını izlemenizi sağlayan ücretsiz bir yazılım.

Türkiye’de yayın yapan tüm ücretsiz TV kanallarını sorunsuz görüntüleyebileceğiniz programda, yabancı kanalları da kendi dillerinde beğeninize sunuyor.

Eklenti Desteği

Yerli ve yabancı yüzlerce radyo kanalını dinlemenize imkan tanıyan Bvt Live TV, eklenti özelliği sayesinde bir web portalı işlevi de görüyor.

Şimdilik haber akışı, çeşitli online oyunlar, sözlük, imsakiye ve komik videoların bulunduğu eklentilerin zaman içerisinde daha da genişletileceğini tahmin ediyoruz.

Kendini otomatik güncelleyen Bvt Live TV, aynı zamanda ses kaydedici ve medya oynatıcı özellikleri de taşıyor. MSN sohbetlerinde “TV’yi aç, çok acayip bir şey var!” şeklinde mesajlar aldığınızda televizyon kumandası aramak istemiyorsanız, Bvt Live TV tam size göre.

Link :: İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ