İnternette denk geldiğiniz yabancı terimlerin anlamlarını öğrenmek ya da metin çevirisi yapmak için ücretsiz ve Türkçe kullanımlı bir program arıyorsanız, ilacınız burada.

Google Translate‘in Türkçe dil desteğine de kavuşmasıyla birlikte, sözlük yazılımlarının yeni bir rotaya girmesi de kaçınılmazdı.

Clickivo da bu fırsatı kullanarak, kelime çevirilerinin yanı sıra Google altyapısıyla her dilde metin çevirisi de gerçekleştirebilen bir masaüstü aracı.

Çevir Dili Yanmasın

Başta İngilizce olmak üzere, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve en önemlisi Urduca çeviri yapabilen Clickivo, sistem tepsisine gizlenerek, tarayıcınızda veya metin belgelerinde Ctrl+Sağ tık ile tıkladığınız kelimeleri anında çevirebiliyor.

Arabirim dilini de değiştirebildiğiniz programda, kısayol tuşlarını hem fareden hem de klavyeden girilebilecek şekilde değiştirebiliyorsunuz.

Her Şeyi Clickivo‘da Yapın

Yeni diller için gerekli eklentileri doğrudan program içerisinden indirebildiğiniz Clickivo, yaklaşık 20 MB sistem belleği kullanıyor. İhtiyaç duyduğunuz dil seçeneğinin Clickivo‘da bulunup bulunmadığını bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.

Varsayılan olarak kullanılan Google teması, bir Google servisi için pencere açmış hissi verdiği için alışması hayli kolay olan Clickivo, Web 2.0 dünyasında masaüstünüzden eksik etmemeniz gereken bir yazılım.

Link :: İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ