Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) da yeni Türk Ticaret Kanunu ile yürürlüğe giren KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) sistemine geçti. Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayın Hizmetleri Hakkında Kanunu uyarınca medya kuruluşları 19 Ocak 2014′e kadar elektronik tebligat adreslerini RTÜK’e bildirmek durumunda.1 Temmuz 2012 itibariyle yürürlüğe girerek anonim ve limited şirketler için zorunlu hale getirilen KEP artık medya kuruluşları için de yasal olarak geçerli hale geliyor. RTÜK artık tüm tebligatların KEP adresi üzerinden yapılacağını belirtiyor.

Medya kuruluşlarının KEP hesabı alıp Üst Kurul’a bildirmeleri için 19 Ocak son tarih olarak belirlenirken KEP adresi olmayan şirketlere para cezası uygulanmayacak. Ancak KEP hesabı olmayan medya kuruluşları kendilerine gönderilen tebligatları da alamayacak.

Kursat GUNEY - TNB KEP Genel Mudur

Üst Kurul tarafından medya kuruluşlarına verilen uyarı kararları bu yeni yasa çerçevesinde elektronik tebligatla bildirilirken KEP adresi olmayan kuruluşlar böylelikle bu yasal tebligatlara erişememiş olacak. Bu sebeple RTÜK medya kuruluşlarının herhangi bir hak kaybına uğramaması için elektronik tebligat adreslerini belirtilen süre içinde kendilerine bildirilmesini istiyor.

Tebligatları elektronik ve dijital ortama taşıyan KEP ile yapılanları özetlemek gerekirse KEP’in anlaşılacağı gibi başlıca işlevi elektronik tebligatların bu yolla alınabiliyor olması. Ayrıca KEP ile e-posta ile şirketlere güvenli ve zaman damgalı yasal bir bildirimde bulunulabiliyor.

E-postaların ne zaman, kim tarafından, kime yollandığı, gönderilen kişinin posta kutusuna hangi tarih ve saatte ulaştığı, alıcı tarafından ne zaman okunduğu gibi şeffaf bilgilere de ulaşılmasını sağlayan KEP ile “e-posta bize ulaşmadı” yönündeki şikayet ve inkarlar da ortadan kalkmış oluyor. Son olarak KEP yasalar tarafından tanındığı için KEP ile yapılan her bildirim yasal sayılıyor ve herhangi bir anlaşmazlık durumunda hukuki yollara da başvurulabiliyor.

  mIRCAra.Net Bünyesine Ait mIRC Script Adresleri 1.cisi Zurna Script En Güzel Haliyle Hazırlanıp Sizlere Sunulmuştur. Bunun Yanı Sıra Kelebek Script Hizmetimizde Mevcuttur. Son Zamanlarda En Gündemde Olan mIRC'lerden Birtanesi de Kerizim Script son Sürümüyle sizlerin hizmetine sunulmuştur. Eski Zamanların En Güzel mIRC Bot Script'i olan Papatya Script ide Unutmuyoruz Tabi ki Herkese İyi Paylaşımlar.

  Sizde Fikirlerinizi Paylaşın mIRCAra

  Türkçe Mirc v6.35 ÇIKTI !

  Değerli mIRCAra.Net Kullanıcıları ; mIRCAra'nın Özenle Hazırlamış Olduğu Türkçe Mirc v6.35 En Güzel Görsel Haliyle Sizlere Sunulmuştur. En Güzel Mirc indirmek Türkçe Kullanım Klavuzu ile Beraber Sizinle Birlikte, Tüm Virüs Programlarından Başarıyla Geçen Türkçe Mirc v6.35 mIRCAra Gururlar Sunar.

  Hayatımızda milyonlarca insanlar var öyle değil mi Peki Kaçımız Hangisiyle Doğru Düzgün Arkadaşlık Kurabiliyoruz ? Asıl Sorunda bu zaten dimi. İnternet Ortamında Daha Rahat Sohbet edebileceğimiz bir site bile yok düşünüldüğü zaman aslında ama bizler sizler için bu rahat ortamı yaratıyoruz. En iyiyi ve En Kaliteliyi sizlere sunuyoruz. Neden ? çünkü hepimiz insanız biraz sohbet etmeye ihtiyacımız olabiliyor bunun içinde sizlere sohbet edebileceğiniz kolay mirc script programları hazırlıyoruz ve sunuyoruz çünkü mircara.net her zaman en kaliteli ve kolay sizleri düşünerek hazırlıyor ve sunuyor o yüzden mIRC Sürümlerimizi deneyiniz.

  mirc mirc indir


  Ücretsiz Mirc Yükle

  mirc-indir
  mIRC Programı Merhabalar Değerli mIRC Kullanıcıları, mIRC İnternet Relay Chat Programlarından Birtanesidir Lakin mIRC Sohbet in ATA'sıdır Demek te buna mümkündür. mIRC İlk Kez Khaled Mardam-Bey Tarafından Geliştirilmiş olmasının yanı sıra Günümüzde en yaygın chat programlarından birtanesi olmayı başarmıştır. Sizler mIRC Kullanırken daha rahat sohbet ettiğinizin ve bunun yanı sıra çok daha güzel işler çıkarttığınızı da söylemeden geçemeyeceğim, neden bunu söylüyorum çünkü böylesine güzel bir program aracılığı ile insanlar ile diyalog halinde olmamızın bize sağladığı katkıyı unutmamalıyız. Çünkü bilgi paylaştıkca günümüzde bugünlere gelmiş bulunmaktayız. Her zaman diyorlar bilgi kutsaldır evet bilgi kutsaldır şimdi ise sizlere bu güzel programı sunan Khaled Mardam-Bey e Teşekkür etmeyi bir borç biliriz. mIRC Sohbet'in Bel Kemiğidir Bunu Unutmayalım mIRCAra Ailesi.

  mIRC Kategori

  asdsadasdsadsadasdasdasdsad