Sony, 15 Kasım’da ABD’de ve birkaç gün önce de bazı Avrupa ülkelerinde piyasaya sürdüğü yeni nesil oyun konsolu PlayStation 4′ün Kasım ayı satış rakamlarını açıkladı. Sony’nin açıklamasına göre şu anda 32 ülkede satışta olan PlayStation 4, toplamda 2.1 milyon adetten fazla satmış durumda.

Sony, hatırlanacağı gibi PlayStation 4′ün ilk 24 saatte 1 milyon adet sattığını açıklamıştı. Şu anda 17 gündür satışta olan konsolun 2.1 milyon adeti geçmiş olması Sony için önemli bir başarı anlamına geliyor. Zira Sony, PlayStation 4′ü tarihindeki “en iyi açılış yapan konsol” olarak tanımlarken henüz iki haftada bu satış rakamına ulaşmalarını kendileri için önemli bir kilometre taşı olarak nitelendiriyor.

PlayStation 4′ün henüz ülkemizde dahil olmak üzere önemli pazarlarda satışa çıkmadığı düşünülürse önümüzdeki aylarda bu satış rakamlarının kayda değer derecede artacağını tahmin etmek zor değil. Sony’nin Mart 2014 itibariyle kendine 5 milyon adetlik satış hedefi koyduğunu da göz önüne alırsak bu rakamlar ışığında bu hedefine ulaşması çok da imkansız gözükmüyor.

ps4

Sony, açıklamasında önümüzdeki aylarda PS4′e yeni özellikler ve servisler ekleneceğini de belirtirken gözler şu an 22 Kasım’da Xbox One’ı çıkaran Microsoft‘a çevrilmiş durumda. Hatırlanacağı gibi Microsoft da benzer şekilde ilk 24 saatte 1 milyon Xbox One sattığını açıkladı ancak o zamandan bu zamana toplam satış rakamları hakkında herhangi bir paylaşımda bulunmadı.

Çoğu pazarda henüz piyasaya çıkmamasına rağmen 2.1 milyon adetlik satış rakamına ulaşan PlayStation 4, ilk günlerdeki arıza şikayetlerine rağmen iyi bir satış grafiği yakalamış durumda. 13 Aralık’ta Türkiye’de de satışa çıkacak olan PlayStation 4 ile tanışmaya günler kala kutu açılış videomuzu buradan izleyebilir ve konsolun detaylı incelemesine ise buradan ulaşabilirsiniz.

  mIRCAra.Net Bünyesine Ait mIRC Script Adresleri 1.cisi Zurna Script En Güzel Haliyle Hazırlanıp Sizlere Sunulmuştur. Bunun Yanı Sıra Kelebek Script Hizmetimizde Mevcuttur. Son Zamanlarda En Gündemde Olan mIRC'lerden Birtanesi de Kerizim Script son Sürümüyle sizlerin hizmetine sunulmuştur. Eski Zamanların En Güzel mIRC Bot Script'i olan Papatya Script ide Unutmuyoruz Tabi ki Herkese İyi Paylaşımlar.

  Sizde Fikirlerinizi Paylaşın mIRCAra

  Türkçe Mirc v6.35 ÇIKTI !

  Değerli mIRCAra.Net Kullanıcıları ; mIRCAra'nın Özenle Hazırlamış Olduğu Türkçe Mirc v6.35 En Güzel Görsel Haliyle Sizlere Sunulmuştur. En Güzel Mirc indirmek Türkçe Kullanım Klavuzu ile Beraber Sizinle Birlikte, Tüm Virüs Programlarından Başarıyla Geçen Türkçe Mirc v6.35 mIRCAra Gururlar Sunar.

  Hayatımızda milyonlarca insanlar var öyle değil mi Peki Kaçımız Hangisiyle Doğru Düzgün Arkadaşlık Kurabiliyoruz ? Asıl Sorunda bu zaten dimi. İnternet Ortamında Daha Rahat Sohbet edebileceğimiz bir site bile yok düşünüldüğü zaman aslında ama bizler sizler için bu rahat ortamı yaratıyoruz. En iyiyi ve En Kaliteliyi sizlere sunuyoruz. Neden ? çünkü hepimiz insanız biraz sohbet etmeye ihtiyacımız olabiliyor bunun içinde sizlere sohbet edebileceğiniz kolay mirc script programları hazırlıyoruz ve sunuyoruz çünkü mircara.net her zaman en kaliteli ve kolay sizleri düşünerek hazırlıyor ve sunuyor o yüzden mIRC Sürümlerimizi deneyiniz.

  mirc mirc indir


  Ücretsiz Mirc Yükle

  mirc-indir
  mIRC Programı Merhabalar Değerli mIRC Kullanıcıları, mIRC İnternet Relay Chat Programlarından Birtanesidir Lakin mIRC Sohbet in ATA'sıdır Demek te buna mümkündür. mIRC İlk Kez Khaled Mardam-Bey Tarafından Geliştirilmiş olmasının yanı sıra Günümüzde en yaygın chat programlarından birtanesi olmayı başarmıştır. Sizler mIRC Kullanırken daha rahat sohbet ettiğinizin ve bunun yanı sıra çok daha güzel işler çıkarttığınızı da söylemeden geçemeyeceğim, neden bunu söylüyorum çünkü böylesine güzel bir program aracılığı ile insanlar ile diyalog halinde olmamızın bize sağladığı katkıyı unutmamalıyız. Çünkü bilgi paylaştıkca günümüzde bugünlere gelmiş bulunmaktayız. Her zaman diyorlar bilgi kutsaldır evet bilgi kutsaldır şimdi ise sizlere bu güzel programı sunan Khaled Mardam-Bey e Teşekkür etmeyi bir borç biliriz. mIRC Sohbet'in Bel Kemiğidir Bunu Unutmayalım mIRCAra Ailesi.

  mIRC Kategori

  asdsadasdsadsadasdasdasdsad