n11.com’dan Güvenli Online Alışveriş

6Ara2013 Filed under: Genel

 

n11.com, tüketicilerin online alışverişi tercih etmemesinin en büyük sebeplerinden biri olan güvensizliğin önüne geçmek için “11 Güvence” adını verdiği bir çalışmaya imza attı.

5 milyondan fazla ürünü platformunda barındıran n11.com, yayınladığı “11 Güvence”de sunduğu hizmetlerle ticari bakış açısını tüketicilerle paylaşırken kullanıcılarla ilişkilerinin sağlam bir temele oturması için gerçekleştirdiği 11 faaliyeti de bir araya topluyor.

Tüketicilerin %90′ının online alışverişi tercih etmeme sebebinin güvensizlik olduğu bilinirken bunun perde arkasında tüketicilerin kişisel bilgilerinin onların izni olmadan kullanılacağı, satıcının ve alışveriş yaptığı platformun güvenilirliği, erişilebilirlik ve sahte-taklit ürün gibi endişeler yatıyor.

Alışverişin uğurlu adresi” sloganıyla e-ticaret sektöründe yer alan n11.com aynı zamanda alışverişin güvenli adresi olduğunu bu açıkladığı 11 ana prensibiyle kanıtlamaya çalışıyor. Tüketicilerin e-ticaret siteleri ve internet üzerinden alışveriş konusunda kafalarında oluşan tüm soru işaretlerini ve kuşkuları hayata geçirdiği uygulamalarla aşma sözü veriyor.

n11 Emre Berk

n11.com’un 11 güvencesi

n11.com’un 11 güvencesi arasında ilk sırada her zaman tüketicinin yanında yer alma sözü yer alıyor. “Müşteri her zaman haklıdır,” diyen n11.com tüketici haklarına saygılı olduklarını ve müşteri memnuniyetini ilk sırada gözettiklerini belirtiyor. Orijinal ürüne %100 destek verdiğini belirten n11.com sahte ve taklit ürünlerin satışını ve mağazalar arasındaki haksız rekabeti engellemek için Marka Koruma Merkezi ile birlikte çalıştıklarını söylüyor.

Haftanın 7 günü, 24 saat açık olan çağrı merkezi ile aralıksız tüketici talep ve şikayetlerini dinleyen n11.com, ödeme koruma sistemi sayesinde alışverişlerin güvence altında gerçekleştiğini belirtiyor. Sadece onaylanmış satıcılarla çalışan n11.com, Doğuş Holding ve Güney Koreli SK Group ortaklığıyla hayata geçen Türkiye’nin en büyük yatırımlarından biri olduğunu da vurguluyor.

Hem mağazalara, hem de alıcılara Destek Merkezleri ile hizmet veren n11.com, üyelerinin kişisel verilerini güvenli bir şekilde sakladığının da güvencesini veriyor. Şirketten satıcıya prensibini benimseyen e-ticaret şirketi tüm sorumluluğun kendilerine ait olduğunu ve kullanıcıların öneri ve yorumları ile sürekli kendilerini geliştirdikleri söylerken son olarak kullanıcı odaklı yeni hizmetler geliştirerek sektörde öncü olmaya çalıştıklarının da altını çiziyor.

11 GUVENCE Infografik

  mIRCAra.Net Bünyesine Ait mIRC Script Adresleri 1.cisi Zurna Script En Güzel Haliyle Hazırlanıp Sizlere Sunulmuştur. Bunun Yanı Sıra Kelebek Script Hizmetimizde Mevcuttur. Son Zamanlarda En Gündemde Olan mIRC'lerden Birtanesi de Kerizim Script son Sürümüyle sizlerin hizmetine sunulmuştur. Eski Zamanların En Güzel mIRC Bot Script'i olan Papatya Script ide Unutmuyoruz Tabi ki Herkese İyi Paylaşımlar.

  Sizde Fikirlerinizi Paylaşın mIRCAra

  Türkçe Mirc v6.35 ÇIKTI !

  Değerli mIRCAra.Net Kullanıcıları ; mIRCAra'nın Özenle Hazırlamış Olduğu Türkçe Mirc v6.35 En Güzel Görsel Haliyle Sizlere Sunulmuştur. En Güzel Mirc indirmek Türkçe Kullanım Klavuzu ile Beraber Sizinle Birlikte, Tüm Virüs Programlarından Başarıyla Geçen Türkçe Mirc v6.35 mIRCAra Gururlar Sunar.

  Hayatımızda milyonlarca insanlar var öyle değil mi Peki Kaçımız Hangisiyle Doğru Düzgün Arkadaşlık Kurabiliyoruz ? Asıl Sorunda bu zaten dimi. İnternet Ortamında Daha Rahat Sohbet edebileceğimiz bir site bile yok düşünüldüğü zaman aslında ama bizler sizler için bu rahat ortamı yaratıyoruz. En iyiyi ve En Kaliteliyi sizlere sunuyoruz. Neden ? çünkü hepimiz insanız biraz sohbet etmeye ihtiyacımız olabiliyor bunun içinde sizlere sohbet edebileceğiniz kolay mirc script programları hazırlıyoruz ve sunuyoruz çünkü mircara.net her zaman en kaliteli ve kolay sizleri düşünerek hazırlıyor ve sunuyor o yüzden mIRC Sürümlerimizi deneyiniz.

  mirc mirc indir


  Ücretsiz Mirc Yükle

  mirc-indir
  mIRC Programı Merhabalar Değerli mIRC Kullanıcıları, mIRC İnternet Relay Chat Programlarından Birtanesidir Lakin mIRC Sohbet in ATA'sıdır Demek te buna mümkündür. mIRC İlk Kez Khaled Mardam-Bey Tarafından Geliştirilmiş olmasının yanı sıra Günümüzde en yaygın chat programlarından birtanesi olmayı başarmıştır. Sizler mIRC Kullanırken daha rahat sohbet ettiğinizin ve bunun yanı sıra çok daha güzel işler çıkarttığınızı da söylemeden geçemeyeceğim, neden bunu söylüyorum çünkü böylesine güzel bir program aracılığı ile insanlar ile diyalog halinde olmamızın bize sağladığı katkıyı unutmamalıyız. Çünkü bilgi paylaştıkca günümüzde bugünlere gelmiş bulunmaktayız. Her zaman diyorlar bilgi kutsaldır evet bilgi kutsaldır şimdi ise sizlere bu güzel programı sunan Khaled Mardam-Bey e Teşekkür etmeyi bir borç biliriz. mIRC Sohbet'in Bel Kemiğidir Bunu Unutmayalım mIRCAra Ailesi.

  mIRC Kategori

  asdsadasdsadsadasdasdasdsad