Facebook‘ta her gün profilini defalarca arattığınız bir kişi mi var? Ya da eski sevgililerinizin neler yaptığını Facebook’ta aratarak mı öğreniyorsunuz? Siz bu aramaları unutsanız bile, Facebook unutmuyor. Çünkü Facebook, arama kutusuna yazdığınız her kelimeyi, her ismi hafızasında tutarak arşivinde depoluyor.Facebook her ne kadar bu aramaların görünülebilirliğini otomatik olarak “sadece ben” olarak ayarlasa da bu aramaları başkasının görme ihtimali sizi korkutuyor olabilir. Dahası Facebook profilinizin derinliklerinde saklı olan bu arama geçmişinizin bir şekilde ortaya çıkmasını istemiyor olabilirsiniz.

Eğer bu tarz endişelere sahipseniz Facebook arama geçmişinizi birkaç adımda silebilirsiniz. İşte aramalarınızı Facebook’tan kaldırmanın yolları…

1. Profil sayfanıza girerek kapak fotoğrafınızın hemen altında yer alan “Hareketler Dökümü“ne tıklayın.Hareketler-Dokumu

2. Hareketler Dökümü kısmında Facebook üzerinde yaptığınız tüm aktivitelerin kaydını görebiliyorsunuz. Beğendiğiniz fotoğraflar, yorum yaptığınız paylaşımlar gibi sizin bile unuttuğunuz bilgiler burada depolanıyor.

Hareketler-Dokumu-Facebook

3. Bu kısımda sol tarafta fotoğraflar, beğenmeler, yorumlar kısmın hemen altında “daha fazla” kısmını göreceksiniz. Burada son satırda yer alan “Ara” kısmına tıkladığınızda tüm yaptığınız aramalar alt alta listelenecek.

Arama-Kayitlari

4. Eğer bu arama sonuçlarını silmek istiyorsanız hemen en üstte yer alan “arama kayıtlarını sil” tuşuna basmanız yeterli. Artık Facebook aramalarınız siz dahil, kimse tarafından görülemeyecek.

Arama-Kayitlarini-Sil

  mIRCAra.Net Bünyesine Ait mIRC Script Adresleri 1.cisi Zurna Script En Güzel Haliyle Hazırlanıp Sizlere Sunulmuştur. Bunun Yanı Sıra Kelebek Script Hizmetimizde Mevcuttur. Son Zamanlarda En Gündemde Olan mIRC'lerden Birtanesi de Kerizim Script son Sürümüyle sizlerin hizmetine sunulmuştur. Eski Zamanların En Güzel mIRC Bot Script'i olan Papatya Script ide Unutmuyoruz Tabi ki Herkese İyi Paylaşımlar.

  Sizde Fikirlerinizi Paylaşın mIRCAra

  Türkçe Mirc v6.35 ÇIKTI !

  Değerli mIRCAra.Net Kullanıcıları ; mIRCAra'nın Özenle Hazırlamış Olduğu Türkçe Mirc v6.35 En Güzel Görsel Haliyle Sizlere Sunulmuştur. En Güzel Mirc indirmek Türkçe Kullanım Klavuzu ile Beraber Sizinle Birlikte, Tüm Virüs Programlarından Başarıyla Geçen Türkçe Mirc v6.35 mIRCAra Gururlar Sunar.

  Hayatımızda milyonlarca insanlar var öyle değil mi Peki Kaçımız Hangisiyle Doğru Düzgün Arkadaşlık Kurabiliyoruz ? Asıl Sorunda bu zaten dimi. İnternet Ortamında Daha Rahat Sohbet edebileceğimiz bir site bile yok düşünüldüğü zaman aslında ama bizler sizler için bu rahat ortamı yaratıyoruz. En iyiyi ve En Kaliteliyi sizlere sunuyoruz. Neden ? çünkü hepimiz insanız biraz sohbet etmeye ihtiyacımız olabiliyor bunun içinde sizlere sohbet edebileceğiniz kolay mirc script programları hazırlıyoruz ve sunuyoruz çünkü mircara.net her zaman en kaliteli ve kolay sizleri düşünerek hazırlıyor ve sunuyor o yüzden mIRC Sürümlerimizi deneyiniz.

  mirc mirc indir


  Ücretsiz Mirc Yükle

  mirc-indir
  mIRC Programı Merhabalar Değerli mIRC Kullanıcıları, mIRC İnternet Relay Chat Programlarından Birtanesidir Lakin mIRC Sohbet in ATA'sıdır Demek te buna mümkündür. mIRC İlk Kez Khaled Mardam-Bey Tarafından Geliştirilmiş olmasının yanı sıra Günümüzde en yaygın chat programlarından birtanesi olmayı başarmıştır. Sizler mIRC Kullanırken daha rahat sohbet ettiğinizin ve bunun yanı sıra çok daha güzel işler çıkarttığınızı da söylemeden geçemeyeceğim, neden bunu söylüyorum çünkü böylesine güzel bir program aracılığı ile insanlar ile diyalog halinde olmamızın bize sağladığı katkıyı unutmamalıyız. Çünkü bilgi paylaştıkca günümüzde bugünlere gelmiş bulunmaktayız. Her zaman diyorlar bilgi kutsaldır evet bilgi kutsaldır şimdi ise sizlere bu güzel programı sunan Khaled Mardam-Bey e Teşekkür etmeyi bir borç biliriz. mIRC Sohbet'in Bel Kemiğidir Bunu Unutmayalım mIRCAra Ailesi.

  mIRC Kategori

  asdsadasdsadsadasdasdasdsad